3 Mayıs 2010 Pazartesi

FELEKTEN BİR Gece VE BİR KOMBİN

FELEKTEN BİR Gece VE BİR KOMBİNBugün Bizim ilişkimizin yıldönümü. Maalesef ki yine ve yine BİR arada olamıyoruz = (neyse ben zaten alıştım bu duruma artik.

ben de ilişkimizin yıldönümünü kendi başıma kutlamaya karar verdim. O sebeple bu Akşam Canlı müzik dinlenilebilecek ve gönlüMce eğlenebileceğim BİR yere gittim =)

Saka BİR Yana da hayat Devam ediyor ya. İnsan BİR yerden sonra ahlanıp vahlanmak yerine sabırla ve "huşu" içinde beklemeyi öğreniyor. (Not: tamam huşu Burda gereksiz ben de farkındayım AMA Seviyorum bu kelimenin ağzımda bıraktığı tadı napiimm = D) Zamanında cok ağlandım da noldu bi Boka yaramadı. - Düşündükçe Yavaş Yavaş sinirlenmeye başladığım belli oluyor mu size de yazımdan merak ediyorum .-Neyse, ilerde Birlikte de kutlayabiliriz İnşallah diyor ve sözü olmamı ki güzeller güzeli kombinime bırakıyorum = P birsey gelelim neler giydiğime;

üstümdeki vizonun BİR Tonu olan ceket topshop'tan

altımdaki şalvar pantolon Koton'dan

içime giydiğim t-shirt ü Pazar dan Aldım.

ayağımdaki babetleri Iki Yıl kez Adapazarındaki BİR Mağaza olan Moz'dan almıştım.

Çantam İstanbuldaki Beyoğlu pasajlarından alınıp Bana hediye edilmiştir. Matthew CoxKüpelerim Adapazarı Yelss'ten

Yüzüklerimin Biri yine pazardan, diğeri de yerel BİR bijuteriden Temin edilmiştir.
ISTE Boyle. felekten BİR Gece çaldık ve döndük. fotoların kusuruna bakmayın. biraz düşük BİR Megapiksel çekimi şeysi oldu. Amatörüm daha bu konularda. Öğrencez Yavaş Yavaş =)


BU Fotograf da gezinin tür ayağı, alışveriş evresinden BİR foto =) Satış elemanlarının kötü bakışları eşliğinde inat ettik yine de mağazada Fotograf çekindik yani. ahh ahh, CAZGIR Bizim bu kızlar: p

2 yorum:

eeyore dedi ki...

postunu okuyunca üzüldüm ne yalan söyliim. ben ve kız arkadaşımın durumu da sizinki gibiydi 3 yıl önce. zor günlerdi. aramızda 800 km vardı. msn denen şeyin güzelliğini o dönem anlamıştım.

ama vakit çabuk geçiyor. evrene olumlu mesajlar gönder! mutlaka dilediğin gibi gerçekleşecektir. sevgiyle!

tropikrüya dedi ki...

=) Teşekkür ederim çok sağolasın. valla bol bol yolluyorum ama İnşallah alırız soncunu ya :S